Reklama
Last Minute zájezdy
Půjčky

Středa 28. února 2024, svátek má Lumír | Doporučit Boleslavan.cz Doporučit Boleslavan.cz | Přidat k oblíbeným | Boleslavan.cz na Facebooku | rss

Zatáčka smrti u obce Vlkava

Pátek 16. července 2010

Jen několik málo dnů vstoupilo mezi dvě tragické dopravní nehody u obce Vlkava. V pátek 9. července to byl mrtvý motorkář a hned příští středu další mrtvý motorkář. Jednalo se o naprosto stejný úsek, stejnou zatáčku, a to ve všech detailech. Místní obyvatelé jasně a hlasitě dávají najevo svůj postoj k této hrozivé bilanci a požadují okamžitý zásah odpovědných činitelů.

Na základě těchto, ale i dřívějších událostí začala policie ČR v Mladé Boleslavi ihned jednat s Ředitelstvím silnic a dálnic ČR. Cílem bylo provést šetření, které by odhalilo pravou příčinu výše zmíněných tragických dopravních nehod.

Již v minulosti byl tento úsek mnohokrát označen jako zatáčka smrti, na které skonal nejeden lidský život, a proto zde měla v minulosti své místo dopravní cedule, označující tento úsek mezi obcemi Vlkavou a Bratronicemi za nebezpečný. Konkrétně signalizoval úsek častých dopravních nehod, bohužel však jednoho dne zmizela. Nyní by se měla na své místo vrátit a pomoci s eliminací častých dopravních nehod, které mnohdy končí tragickou smrtí.

Tento úsek se kromě nového dopravního značení pravděpodobně dočká také s častějším dohledem dopravních policistů, kteří by zde měli kontrolovat dodržování nejvyšší povolené rychlosti.

Samozřejmě, že nejdůležitější je a bude respektování, ukázněnost a ohleduplnost jednotlivých řidičů, kteří tímto úsekem budou i nadále projíždět. Samotné dopravní značení je sice chvályhodné a rozhodně rozumné řešení, nicméně hlavní a nejdůležitější faktor, který rozhodne, leží na našich bedrech, bedrech samotných řidičů.

Aktuální nabídka práce Mladá Boleslav a okolí
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků (OSVČ)
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Sponzorované odkazy
Komerční tipy!
Mohlo by Vás zajímat!
Reklama
Nabídka práce
Půjčky

© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby