Reklama
Last Minute zájezdy
Půjčky

Čtvrtek 28. září 2023, svátek má Václav | Doporučit Boleslavan.cz Doporučit Boleslavan.cz | Přidat k oblíbeným | Boleslavan.cz na Facebooku | rss

Velikonoční jarmark bude v sobotu 12. dubna

Pondělí 31. března 2014

V letošním roce chystá Kultura města Mladá Boleslav již 2. Velikonoční jarmark. V sobotu 12. dubna v 10 hodin otevře velikonoční tržiště na Českobratrském náměstí Obří slepice a pozve všechny přítomné ke stánkům a na bohatý kulturní program v galerii Sbor českých bratří. Stánky nabídnou rozmanité zboží, pomlázky, kraslice, mazance, koláče a další delikatesy. V programu se představí soubory Ptáčata, HEČ, Furiant a hostem jarmarku bude právě ona zmíněná Obří slepice se svým obřím vejce.

Konec jarmarku je plánován na 16 hodinu. S plánovanou akcí se mění i dopravní režim v této lokalitě. Od 6.00 do 18.00 hodin bude Českobratrské náměstí úplně uzavřeno pro dopravu. Ulice Klaudiánova bude obousměrná pro výjezd a vjezd do ulice Lukášova.

Velikonoční jarmark bude v sobotu 12. dubna

Pondělí 7. dubna 2014

V letošním roce chystá Kultura města Mladá Boleslav již 2. Velikonoční jarmark. V sobotu 12. dubna v 10 hodin otevře velikonoční tržiště na Českobratrském náměstí Obří slepice a pozve všechny přítomné ke stánkům a na bohatý kulturní program v galerii Sbor českých bratří. Stánky nabídnou rozmanité zboží, pomlázky, kraslice, mazance, koláče a další delikatesy.

V programu se představí soubory Ptáčata, HEČ, Furiant a hostem jarmarku bude právě ona zmíněná Obří slepice se svým obřím vejce. Konec jarmarku je plánován na 16 hodinu. S plánovanou akcí se mění i dopravní režim v této lokalitě. Od 6.00 do 18.00 hodin bude Českobratrské náměstí úplně uzavřeno pro dopravu. Ulice Klaudiánova bude obousměrná pro výjezd a vjezd do ulice Lukášova.

Aktuální nabídka práce Mladá Boleslav a okolí
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků (OSVČ)
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Sponzorované odkazy
Komerční tipy!
Mohlo by Vás zajímat!
Reklama
Nabídka práce
Půjčky

© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby