
Úterý 21. března 2023, svátek má Radek
| Doporučit Boleslavan.cz |
Přidat k oblíbeným |
Boleslavan.cz na Facebooku |
rss

V pátek proběhne třetí etapa seriálu Seniorská 100

V pátek 8. dubna se uskuteční již třetí etapa seriálu turistických pochodů Seniorská 100. Po týdenní přestávce tak budou mít zájemci o turistiku možnost naskočit do vlaků, čekajících u Bondy centra. Odjezd je naplánovaný na 9:35 hodin, nicméně sraz je již v 8:45 v čekárně odjezdů vlaků.
Tentokrát povede pochod po trase Březina, Olšina, Krásná vyhlídka, dále pak Příhrazy podél Žabakoru do Loukova. Pro tuto etapu seriálu jsou připraveny dvě trasy o různých obtížnostech. Zpáteční odjezd z Loukova do Mladé Boleslavi je naplánovaný na 15:05 hodin. Před startem obdrží všichni zúčastnění itinerář s mapou pochodu, včetně informací o dalších trasách.





© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby