Reklama
Last Minute zájezdy
Půjčky

Čtvrtek 28. září 2023, svátek má Václav | Doporučit Boleslavan.cz Doporučit Boleslavan.cz | Přidat k oblíbeným | Boleslavan.cz na Facebooku | rss

V Mladé Boleslavi se opravují nerozbité silnice

Čtvrtek 5. srpna 2010

V Mladé Boleslavi se dějí věci. Rozbité silnice zůstávají dále bez povšimnutí, ale nerozbité se vesele frézují a opravují. Také si říkáte, že se musí zákonitě jednat o jakýsi Apríl v létě? Omyl, v našem městě se opravdu frézují nerozbité silnice, na kterých nenajdete ani prasklinku či menší výmol, který by stál za povšimnutí.

Tato dech beroucí akce se odehrává na části Jičínské ulice v Mladé Boleslavi, konkrétně od výjezdu z Mladé Boleslavi před kruhovým objezdem až ke křižovatce u koupaliště. Celá akce by měla vyjít na 10 miliónů korun a dle slov Zdeňka Mečíře z Ředitelství silnic a dálnic bychom díky tomuto zákroku měli být ochráněni od děravé silnice a zvýšené smykovosti, která by řidiče již tuto zimu mohla ohrožovat na životech.

Je jen na každém z nás, co si o této celé akci myslet. Na jedné straně se opravdu může jednat o prozíravost silničářů, kteří myslí na naši bezpečnost a nebo na druhé straně to jsou jen plané výmluvy, díky kterým se umlčí ti, kterým zůstává nad celou akcí rozum stát.

Ať tak či tak, Mladá Boleslav prochází nepříjemnou opravou částí ulice Jičínská, a to v době, kdy je tato výpadovka z města poměrně dost zatěžována. Také díky tomu se ozývá čím dál tím více řidičů či řidiček, kteří musí tuto „smysluplnou akci“ bez řečí tolerovat. Někteří až nechápavě kroutí hlavou a jasným gestem dávají najevo, co si o celé této akci myslí!

Aktuální nabídka práce Mladá Boleslav a okolí
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků (OSVČ)
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Sponzorované odkazy
Komerční tipy!
Mohlo by Vás zajímat!
Reklama
Nabídka práce
Půjčky

© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby