
Pondělí 5. června 2023, svátek má Dobroslav
| Doporučit Boleslavan.cz |
Přidat k oblíbeným |
Boleslavan.cz na Facebooku |
rss

Štěkání pro Ježíška na Výstavišti

Pokud ještě nevíte jak strávit dnešní den, máme pro Vás velice netradiční tip. Během dnešního dne, konkrétně tedy od 13:00 hodin proběhne v parku Výstaviště v Mladé Boleslavi akce pro opuštěná zvířata, nesoucí název Štěkání pro Ježíška. Během dne budou mít návštěvníci této akce možnost shlédnout například ukázky obrany, popřípadě poslušnost psů, dále pak stále více oblíbené agility a dog dancing. Nechybět budou ani ukázky z práce se záchranářskými psy.
Pro návštěvníky sobotní akce si pořadatelé připravili kromě výše zmíněného programu také i různé soutěže. A tak, nemáte-li ještě jasné plány na dnešní den, Výstaviště a čtyřnozí přátelé Vás velice rádi uvítají mezi sebou.





© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby