
Úterý 21. března 2023, svátek má Radek
| Doporučit Boleslavan.cz |
Přidat k oblíbeným |
Boleslavan.cz na Facebooku |
rss

Škoda Auto je ohrožena stávkou Delphi Packard

Společnost Delphi Packard Electric se chystá ukončit do května roku 2011 své aktivity v České Lípě. To znamená, že všech 1400 zaměstnanců bude propuštěno. Společnost Delphi Packard nabízí svým zaměstnancům odstupné ve výši 1,5 až 4,5 násobku průměrného platu nad zákonný rámec. Odbory však vidí celou věc jinak a požadují až 24x vyšší odstupné v závislosti na počtu let, které dotyčný zaměstnanec odpracoval.
Automobilka Škoda Auto, a. s. se tak dostává do poněkud nezávidění hodné situace. Pakliže opravdu dojde ke stávce ze strany zaměstnanců společnosti Delphi Packard Electric, mladoboleslavská automobilka bude v ohrožení a její výroba bude s největší pravděpodobností na určitý čas zastavena.





© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby