Reklama
Last Minute zájezdy
Půjčky

Středa 21. února 2024, svátek má Lenka | Doporučit Boleslavan.cz Doporučit Boleslavan.cz | Přidat k oblíbeným | Boleslavan.cz na Facebooku | rss

Průlomový týden v boji s hazardem: Herny končí

Čtvrtek 23. června 2011

V minulém týdnu jsme Vás informovali o tom, že město Mladá Boleslav se chystá zamezit novým video terminálům úpravou vyhlášky, na základě které bude možné vzniku heren s video terminály zabránit stejně tak, jako tomu je u klasických výherních automatů. V dalším odstavci si můžete přečíst tiskové prohlášení primátora města Mladá Boleslav Raduana Nwelatiho.

Tento týden je průlomový v možnostech boje s hazardem a s hernami v našem městě. Rozhodnutí Ústavního soudu o možnosti obcí regulovat i ty typy zařízení, které schvaluje ministerstvo financí, jsme již využili a 20. 6. 2011 jsme upravili původní vyhlášku omezující hazard v Mladé Boleslavi tak, aby se vztahovala i na tyto typy zařízení.

Další skvělou zprávou pro nás a naše město a jeho obyvatele je dnešní schválení novely loterijního zákona parlamentem, díky které nám pravděpodobně bude umožněno ukončit činnost i těm hernám, kde již byly ministerstvem financí povoleny, v horizontu tří let.

Budeme proto velmi bedlivě sledovat, jak tento zákon dále bude schvalován. Pevně věřím, že bude potvrzen jak v Senátu, tak že ho i podepíše prezident. Tento zákon nám umožní vymýtit herny z obytných zón a jejich vytlačení mimo území města do lokalit, kde nebude docházet těmito provozy k obtěžování ostatních obyvatel města.

Primátor města MUDr. Raduan Nwelati

Aktuální nabídka práce Mladá Boleslav a okolí
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků (OSVČ)
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Sponzorované odkazy
Komerční tipy!
Mohlo by Vás zajímat!
Reklama
Nabídka práce
Půjčky

© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby