
Neděle 10. prosince 2023, svátek má Julie
| Doporučit Boleslavan.cz |
Přidat k oblíbeným |
Boleslavan.cz na Facebooku |
rss

Na Štěpánku je zakázaný vstup, Klenice stoupá

Vzhledem k tomu, že posledních několik desítek hodin nepřetržitě prší, začal být z tohoto důvodu monitorován stav řeky Jizera a potoku Klenice. Od nedělního rána na mladoboleslavském regionu bez přestání prší a to je důvod pro zvýšenou opatrnost. Řeka Jizera sice byla celou noc pod hranicí prvního povodňového stupně, ale potok Klenice však před čtvrtou hodinou ranní přesáhl druhý povodňový stupeň.
Na základě tohoto stavu je tak vyhlášen zákaz vstupu do lesoparku Štěpánka, konkrétně tedy do prostoru okolo rozvodněného toku potoku Klenice. Veškeré vstupy jsou v tuto chvíli označeny výstražnou páskou Zákaz vstupu. V tuto chvíli hladina potoku neustále stoupá, dbejte proto zvýšené opatrnosti a nepodceňujte výstražné značení poblíž toku Klenice.





© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby