Reklama
Last Minute zájezdy
Půjčky

Neděle 14. dubna 2024, svátek má Vincenc | Doporučit Boleslavan.cz Doporučit Boleslavan.cz | Přidat k oblíbeným | Boleslavan.cz na Facebooku | rss

V Luštěnicích proběhl největší sraz amerických aut

Úterý 24. srpna 2010 Ostatní

Tento víkend proběhl v obci Luštěnice, zhruba 15 kilometrů od města Mladá Boleslav největší sraz amerických aut. Příznivci starých i novějších amerických vozů tak měli jedinečnou šanci si prohlédnout na několik stovek automobilů různých značek a ročníků. Vzhledem k tomu, že se již jednalo o devátý ročník tohoto srazu amerických automobilů, účast se očekávala opravdu vysoká. Však jen vozů mělo být zhruba na pět stovek a diváků dokonce více než 5.000 tisíc.

Foto: Stock.xchng - Ilustrační foto

V sobotu ráno vše vypuklo

V sobotu brzy ráno pak vše začalo. První americké vozy spolu s motocykly začaly přijíždět a spolu s nimi i první nedočkavci, kteří chtěli spatřit americké skvosty na vlastní oči. A že se bylo v průběhu dne na co dívat. Počasí bylo jedním slovem skvělé, a proto dobré zábavě nestálo již nic v cestě.

Devátý ročník srazu amerických vozů a motorek nesl již tradiční název American day a svým návštěvníkům nabídl opravdu vzrušující podívanou. Areál v Luštěnicích, kde se sraz konal, se otevřel divákům přesně v osm hodin ráno.

Děti se do areálu dostali zcela zdarma, dospělí pak museli zaplatit vstupné 50 korun. Pakliže jste přijeli vozem americké výroby, měli jste vstupné přesně 100 korun, a to bez ohledu, kolik lidí bylo ve Vašem voze.

Nechyběla ani Hammer demolition show

Návštěvníci letošního srazu amerických vozů se tak mohli zúčastnit například různých soutěží, jízd zručnosti, popřípadě prohlídek vozů. Dokonce zde byla připravena i demolice automobilů, ale ta proběhla až v odpoledních hodinách, a to pod názvem Hammer demolition show. Začátek této nevšední podívané byl naplánován na 16.00 – 16.30 a bylo se opravdu na co dívat.

Již teď je více než jisté, že desátý ročník největšího českého srazu amerických vozidel a motocyklů bude ještě větší, než ten letošní. Již na letošním ročníku bylo patrné, že návštěvníky přehlídka amerických automobilů bavila, především ty menší.

Jak se dostat do Luštěnic

Pro případné zájemce o další ročník American day srazu, kteří ještě nenavštívili areál v Luštěnicích a nevědí tak, kde se přesně obec Luštěnice nachází, máme menší nápovědu.

Obec Luštěnice se nachází zhruba 35 kilometrů od hlavního města Prahy směrem na Liberec a 15 kilometrů od Mladé Boleslavi směrem na Nymburk. Pakliže vyjedete od Mladé Boleslavi, cesta Vám nebude trvat více než deset minut.

Věříme, že Vás náš dnešní článek zaujal a na příští ročník se již s celou Vaší rodinou vydáte. Rozhodně nebudete zklamáni.

Autor: JK
Aktuální nabídka práce Mladá Boleslav a okolí
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků (OSVČ)
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Sponzorované odkazy
Komerční tipy!
Mohlo by Vás zajímat!
Reklama
Nabídka práce
Půjčky

© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby