Reklama
Last Minute zájezdy
Půjčky

Čtvrtek 28. září 2023, svátek má Václav | Doporučit Boleslavan.cz Doporučit Boleslavan.cz | Přidat k oblíbeným | Boleslavan.cz na Facebooku | rss

Tleskač vystoupí na Jivině

Středa 20. října 2010 Kultura

Pro všechny příznivce kapely Tleskač máme skvělou zprávu. Tato kapela totiž vystoupí 5. listopadu v sokolovně na Jivině u Mnichova Hradiště. Spolu s ní se také představí skapunková kapela Vysoké napětí, která k nám přijede až z dalekého Zlína. Celá akce začíná v 21 hodin a vstupné bude činit na místě 170 korun. V předprodeji bude možné zakoupit lístek za 140 korun.

Foto: Tleskac.cz - Plakát akce

Po skončení obou koncertů se budou o zábavu dále starat DJ´s, a to až do ranních hodin.

Na návštěvníky koncertu budou čekat například 3 bary, na kterých si nebude problém objednat například míchané drinky, dále zde bude growzone area nebo space bar. Mimo jiné se mohou návštěvníci sokolovny také těšit na nějaké ty dárečky od sponzorů celé akce.

Pro ty z Vás, kteří nemáte své vlastní auto a Jivina je pro Vás přeci jen z ruky, neklesejte na mysli. Pro tuto ojedinělou akci bude totiž připraven svoz. Ano, Bude zajištěný svoz po trase Mladá Boleslav – Kosmonosy – Bakov nad Jizerou – Mnichovo Hradiště – Jivina. A nebude nikterak drahý. Lístek tam i zpět Vás bude stát pouhých 20 korun.

Kdo je kapela Tleskač a jak vznikla

Od samotných představ až k realizaci nápadu vybudovat nové hudební těleso uteklo několik měsíců a na podzim roku 2000 začaly první zkoušky kapely, která ani v nejmenším netušila nic o hraní na druhou dobu. A i proto se s větším nadšením kapela pustila do zkoušení a studování různých převzatých písní.

Začátky nebyly nikterak lehké, ale to se dalo od samého začátku předpokládat. Podle slov klasika, že vše je překonatelné, se i kapela po určité době začíná dostávat z jakéhosi šedivého náčrtu v barevný obraz, fungující kapely.

Po desetiměsíčním formování nově vzniklé kapely se dostavuje první koncert pro 200 lidí v Divadle Pod lampou. V létě roku 2003 přichází zásadní moment, kdy na Litoměřickém kořenu dochází k uzavření spolupráce s hudebním vydavatelstvím Black Point a následně na jaře roku 2004 i k vydání prvního debutového alba „Ska z Česka“.

V roce 2006, konkrétně v druhé polovině listopadu přichází na svět druhé CD kapely s názvem „Na předměstí Bory“.

Jakým směrem se bude vyvíjet kapela Tleskač dále, ukáže jen čas. V tuto chvíli je jedna věc jistá, a to ta, že kapela má opravdu širokou základnu svých fanoušků a posluchačů, kteří, budou-li mít chuť a čas, mohou 5. listopadu dorazit do sokolovny na Jivině, kde jejich oblíbené hudební těleso předvede své hudební kousky.

Kdo je kapela Vysoké napětí

Vysoké napětí je ska punková kapela z Valašska, přesněji tedy ze Vsetína. Vysoké napětí funguje již deset let a skládá se z pěti členů. V kapele nechybějí kytary či bicí, ale hlavně také pro ska muziku typické nástroje jako je saxofon a trumpeta.

Do dnešní doby kapela vydala celkem tři alba. První spatřilo světlo světa v roce 2002, druhé album kapela vydala hned následující rok a prozatím poslední album kapely vyšlo v roce 2008.

Pokud se chystáte 5. listopadu na Jivinu, připravte se na opravdu silný ska večírek s „lehkou“ příměsí punku. Přejeme Vám příjemný a nikým nerušený večer, plný ska a punku.

Autor: JK
Aktuální nabídka práce Mladá Boleslav a okolí
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků (OSVČ)
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Sponzorované odkazy
Komerční tipy!
Mohlo by Vás zajímat!
Reklama
Nabídka práce
Půjčky

© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby