Reklama
Last Minute zájezdy
Půjčky

Neděle 14. dubna 2024, svátek má Vincenc | Doporučit Boleslavan.cz Doporučit Boleslavan.cz | Přidat k oblíbeným | Boleslavan.cz na Facebooku | rss

Tapety na plochu

Úterý 12. října 2010 Ostatní

Každý, kdo pracuje v dnešní době s počítačem, se dříve nebo později začíná zajímat o to, jakým způsobem by šlo vylepšit pozadí na svém monitoru. Někdo si na pozadí umístí fotku svého čtyřnohého mazlíčka, jinde to jsou naopak vnoučata či vlastní děti. Kromě blízkých rodinných příslušníků si lidé také mnohdy na pozadí svého monitoru umísťují velice často tapety na plochu z různých internetových galerií či jiných stránek, které nabízejí nepřeberné množství tapet s rozdílnou tématikou.

Foto: Stock.xchng - Ilustrační foto

A právě o internetových stránkách, které nabízejí tisíce tapet na plochu, si dnes něco málo napíšeme. Například mezi známé a zavedené servery nabízející tapety na plochu zdarma patří www.tapetynaplochu.org.

Nejčastější členění tapet

Zajímáte-li se o nové a svěží obrázky na plochu Vašeho monitoru, dříve nebo později se setkáte s různými typy členění. Asi nejznámějším a nejvíce využívaným členěním je dělení obrázků podle kategorií, jako jsou abstrakce, příroda, lidé, technika, vesmír, sport či společnost.

Abstrakce

Kategorie abstrakce je v dnešní době jednou z nejvíce vyhledávaných témat na internetu. Střídají se zde takové styly, jako jsou graffiti, 3D, tribal, ornamenty, manga, kresby či malby. Výběr je zkrátka v této kategorii obrovský a nesmírně rozmanitý. Svůj obrázek či tapetu si zde najde každý, více či méně náročný uživatel.

Příroda

Pokud existuje kategorie, která je nejvíce mezi lidmi vyhledávaná, pak je to zcela bez pochyby kategorie příroda. Obvykle se zde nacházejí motivy moře, obrázky z hor, domácí zvířata jako jsou kočky, psi, koně, králíčci, květiny nebo i exotická prostředí z celého světa.

Lidé

Jak již sám název této kategorie napovídá, nacházejí se zde především obrázky či tapety celebrit, dětí, tapety s miminkami, dívky, ženy, muži, herci, herečky, zpěváci či jiné známé osobnosti.

Technika

Technika sice není až tak vyhledávaná jako je příroda či abstrakce, ale i zde je možné nalézt opravdu zajímavé a netradiční obrázky, které zpříjemní pozadí Vašeho monitoru. Především zde můžete objevit tapety s auty, motorkami, ale také i lodě, letadla, počítače či železnice.

Vesmír

Kategorie s obrázky z vesmíru se stává více a více populární a vyhledávaná. Upřímně řečeno se není čemu divit. Tapety na plochu, které se v této sekci mnohdy nacházejí, stojí opravdu za to. Mezi obrázky v sekci vesmír lze obvykle vybírat mezi hvězdami, galaxiemi, fantasy, NASA, planetami či vesmírnými loděmi.

Sport

Mezi obrázky na plochu nemůže zcela určitě chybět ani sekce se sportovními náměty. Existuje mnoho sportů, které mají své zástupce mezi obrázky na plochu. Jsou to sporty, jako je hokej, fotbal, golf, tenis, lyže, snowboard, skateboard nebo surfing.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv motiv, nezapomeňte také vybrat vhodné rozlišení pro Váš monitor. Asi nejvíce používané rozlišení je 1024x768, 1280x1024, popřípadě i širokoúhlé rozlišení 1280x800.

Autor: JK
Aktuální nabídka práce Mladá Boleslav a okolí
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků (OSVČ)
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Sponzorované odkazy
Komerční tipy!
Mohlo by Vás zajímat!
Reklama
Nabídka práce
Půjčky

© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby