Reklama
Last Minute zájezdy
Půjčky

Úterý 26. září 2023, svátek má Andrea | Doporučit Boleslavan.cz Doporučit Boleslavan.cz | Přidat k oblíbeným | Boleslavan.cz na Facebooku | rss

Sobota bude patřit fotbalu

Pátek 22. října 2010 Sport

Tuto sobotu, 23. října 2010 se uskuteční v areálu městského stadionu v Mladé Boleslavi od 18:20 hodin největší událost podzimní fotbalové sezóny. Potkají se zde domácí hráči FK Mladá Boleslav, kteří neprohráli sedm zápasů v řadě, a naproti nim FC Viktoria Plzeň, která dokonce za celou podzimní část nejvyšší fotbalové ligy nenašla svého přemožitele.

Foto: Fkmb.cz - Logo FK Mladá Boleslav

A proto je tak zcela oprávněně sobotní utkání 13. kola Gambrinus ligy, utkáním mimořádným. Na své jedinečnosti tohoto fotbalového utkání bude mít také svůj podíl doprovodný program, díky kterému bude chtít Mladoboleslavský fotbalový klub umocnit svým příznivcům a fanouškům prožitek na fotbalovém stadionu.

Jak již bylo zmíněno v úvodu dnešního článku, samotný výkop mezi týmy Mladé Boleslavi a Plzně bude přesně v 18:20, nicméně doprovodný program pro fanoušky a příznivce dobrého fotbalu začne již v 17 hodin.

Na základě informace poskytnuté fotbalovým klubem Mladé Boleslavi se bude zcela zdarma čepovat pivo a vedle toho bude nabízena fanouškům vepřová pochoutka přímo z otevřeného ohniště. Pokud jste fanoušky mladoboleslavského fotbalu, tuto sobotu si prostě nesmíte nechat ujít.

Doprovodný program sobotního odpoledne

Před samotným zahájením sobotního zápasu mezi týmy Mladá Boleslav a Plzeň bude pozdní odpoledne v areálu patřit hudební produkci Marka Šrajera, během které se budou moci fanoušci zúčastnit autogramiády s fotbalisty.

Mimo jiné si také budou moci prohlédnout nové vozy značky Škoda a Seat, které zde budou vystaveny. Velice netradiční podívaná zde bude v podobě unikátní pancéřované limuzíny ZIL 115, která sloužila ve své době hlavnímu představiteli tajné ruské služby KGB a zároveň generálnímu tajemníkovi UV KSSS Juriji Vladimiroviči Andropovi.

Kdo proti sobě nastoupí

Po doprovodném programu sobotního odpoledne již bude následovat samotné fotbalové utkání, ve kterém se proti sobě postaví dva velice silné týmy letošního ročníku Gambrinus ligy.

Především tým FC Viktoria Plzeň v letošním ročníku dominuje, však i její náskok v tabulce hovoří jasnou řečí, kromě toho ještě nepoznala po 12 kolech podzimní části hořkou příchuť porážky. Naproti tomu FK Mladá Boleslav již několik zápasů prohrála, ale i ona nakonec našla ten správný recept na své soupeře a dokazuje nám to již sedmý zápas v řadě.

Chcete-li prožít opravdu netradiční sobotní odpoledne, zakončené kvalitní fotbalovou podívanou, vřele Vám doporučujeme fotbalové utkání mezi FK Mladá Boleslav a FC Viktoria Plzeň. Samotný zápas začíná přesně v 18:20. Přijděte fandit našim a pomozte jim získat další body, díky kterým budou schopni atakovat nejvyšší příčky v tabulce.

Autor: JK
Aktuální nabídka práce Mladá Boleslav a okolí
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků (OSVČ)
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Sponzorované odkazy
Komerční tipy!
Mohlo by Vás zajímat!
Reklama
Nabídka práce
Půjčky

© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby