Reklama
Last Minute zájezdy
Půjčky

Čtvrtek 30. listopadu 2023, svátek má Ondřej | Doporučit Boleslavan.cz Doporučit Boleslavan.cz | Přidat k oblíbeným | Boleslavan.cz na Facebooku | rss

Škoda Auto hlavním sponzorem MS v hokeji 2010

Pátek 7. května 2010 Sport

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto se stala opět oficiálním hlavním sponzorem mistrovství světa v ledním hokeji pro rok 2010. Ve dnech 7. až 23. května 2010 se bude konat mistrovství světa ve sportovních halách SAP aréna v Mannheimu a LANXESS aréna v Kolíně nad Rýnem, tedy u našich sousedů v Německu. Společnost Škoda Auto se stala opět hlavním sponzorem celého mistrovství světa v hokeji, a to již po osmnácté v řadě. To znamená, že příznivci ledního hokeje budou mít možnost vidět znak známé automobilky opět na ledové ploše, tak jak jej velice dobře známe.

Foto: Boleslavan.cz - Václav Laurin a Václav Klement

Společnost Škoda Auto je hlavním sponzorem mistrovství světa v ledním hokeji nepřetržitě již od roku 1993. Toto více než dlouhé sportovní soužití bylo po právu oceněno i zápisem do celosvětově známé Guinnessovy knihy rekordů. Oficiální zápis v této knize zní „Nejdelší hlavní sponzor mistrovství světa v dějinách sportu“.

Podle předběžných průzkumů se očekává návštěvnost na letošním mistrovství světa v ledním hokeji přes půl milionu diváků z celého světa. S největší pravděpodobností tak padne rekord o maximálním počtu diváků z roku 2004. Tehdy se mistrovství světa odehrávalo u nás v České republice.

Do Prahy a Ostravy v té době zavítalo přesně 552 097 platících diváků, což je k dnešnímu dni zatím nejvyšší stále nepřekonaný počet. Letošní ročník, odehrávající se v Německu, je podle mnoha odborníků dosti možným nástupcem. Necháme se překvapit. Přeci jen je hokej více populární v naší zemi, než-li u našich sousedů.

Na letošním mistrovství světa by mělo být akreditováno celkem 1000 žurnalistů a až 200 televizních stanic, které budou jednotlivá utkání MS vysílat do více než 100 zemí po celém světě. Celkově by se na letošní mistrovství světa mělo dívat kolem 650 milionů lidí. Úžasné číslo, nemyslíte?

Díky tomuto mistrovství se značka mladoboleslavské automobilky dostane prakticky do všech domácností po celém světě. Tak jako tomu je každý rok, i v letošním ročníku MS bude mít společnost Škoda Auto strategicky rozmístěny své vozy tak, aby na ně bylo vidět takřka při každém záběru televizních kamer. V Manheinu to budou vozy Škoda Fabia RS a na protějším rohu poté Roomster Scout. Na druhém stadionu v Kolíně nad Rýnem budou vystaveny další vozy ze stáje mladoboleslavské automobilky, Škoda Superb Combi a Yeti.

Pochopitelně, že další vozy budou k vidění i před jednotlivými stadiony, na kterých se bude odehrávat letošní mistrovství světa v ledním hokeji. Potencionální zájemci o vozy Škoda se budou moci formou netradičních předváděcích akcí seznámit blíže se značkou, která již osmnáct let v řadě stojí jako hlavní sponzor v čele mistrovství světa v hokeji.

Začátek celého mistrovství světa by měl být podle dostupných zdrojů opravdu dech beroucím představením. Zahajovací utkání se odehraje 7. května 2010 na stadionu Veltins Arena ve městě Gelsenkirchen. Již z mnoha dostupných zpravodajských kanálů je známo, že se tento stadion, jenž je domácím prostředím pro fotbalový tým FC Shalke 04, přestaví na obří hokejovou halu, která bude připravena pojmout 75 tisíc platících diváků.

Tento gigantický počet diváků nezaznamenal k dnešnímu dni žádný z předešlých stadionů, na kterých se odehrálo mistrovství světa v ledním hokeji. Dámy a pánové, čeká nás opravdu neobyčejný zážitek, kterého bude náš český národní hokejový tým součástí.

Ať už jste více či méně zaujati touto událostí, mistrovství světa je pro naše město určitou satisfakcí. Tisíce lidí dnes a denně vstávají brzy ráno proto, aby po dobu osmi a půl hodiny pracovali v nepřetržitém provozu společnosti, jejíž jméno a značka budou k vidění pro miliony lidí po celém světě během sportovní události, jakou je mistrovství světa v ledním hokeji.

Věřme, že se našim hokejistům zadaří co nejlépe a budou statečně reprezentovat naši zemi s vypětím všech svých sil. I pro letošní rok se trenér české reprezentace rozhodl povolat hvězdy takového formátu, jakými jsou Jaromír Jágr, Tomáš Vokoun a jim podobní. Doufejme, že se náš tým stane kompaktním a bezchybným strojem, který svým soupeřům nedá sebemenší šanci uspět. Držme palce českému národnímu hokejovému týmu na dalším mistrovství světa v hokeji, letos v Německu.

Autor: JK
Aktuální nabídka práce Mladá Boleslav a okolí
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků (OSVČ)
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Sponzorované odkazy
Komerční tipy!
Mohlo by Vás zajímat!
Reklama
Nabídka práce
Půjčky

© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby