Reklama
Last Minute zájezdy
Půjčky

Pondělí 27. března 2023, svátek má Dita | Doporučit Boleslavan.cz Doporučit Boleslavan.cz | Přidat k oblíbeným | Boleslavan.cz na Facebooku | rss

Silvestr přichází!

Úterý 28. prosince 2010 Ostatní

Ještě několik málo dní a Nový rok je zde. Rok 2010 znamenal pro mnoho lidí v České republice radikální změny v soukromém životě, ale i mimo něj. Celosvětová hospodářská krize o sobě nechala slyšet i u nás, v běžných českých rodinách, které tak mnohdy musely změnit svůj přístup k financím o 360 stupňů. Samozřejmě, že rok 2010 zaznamenal i pozitivní události, například se Česká republika stala mistrem světa v ledním hokeji, ale i zimní olympiáda v kanadském Vancouveru pro naše barvy byla poměrně zajímavou událostí.

Foto: Stock.xchng - Ilustrační foto

Nyní se ale nezadržitelně blíží samotný konec roku, který pro mnoho z nás znamená jediné, bujaré oslavy, loučení s rokem 2010 a zároveň i vítání roku nového. V případě, že jste do této chvíle ještě nezapřemýšleli, kde, s kým a jakým způsobem budete trávit letošní poslední den v roce, následující řádky budou určeny především Vám.

Ideální party: Silvestr 2010 – Bondy centrum

Jako hodně slušný tip na Silvestr 2010 tu pro Vás máme oslavu, konající se v prostoru před Bondy centrem. Celá akce začíná v 20:00 hodin a končit by měla zhruba dvě hodiny po půlnoci, tedy 1. ledna 2011. A kdo během této slavnostní akce před obchodním centrem Bondy vystoupí?

Během večera se můžete těšit na hudební vystoupení kapel Švihadlo, Hitfakers, Kočky neberem, KTP, případně i na DJ Antuku. A co se samotného finále Silvestru 2010 týče? Ano, své neodmyslitelné místo zde má novoroční ohňostroj. Pokud Vás také bude zajímat parkování, máte jedinečnou možnost parkovat v prostorech Bondy centra, a to až do 14:00 hodin 1. ledna roku 2011.

Moderní oslavy Nového roku

Každý z nás ví, že oslavy Silvestra jsou hlavně spojeny především s příchodem nového roku. Pro mnoho z nás jsou to nové výzvy, ambice, předsevzetí a hlavně, užívání si posledního dne v roce. Na základě celosvětově rozšířeného gregoriánského kalendáře připadá nový rok přesně na 1. ledna. A právě proto celý svět poslední den v roce (31. prosince) slaví všemi možnými způsoby.

A i z těchto důvodů se můžeme v posledních dnech roku setkávat s různými blahopřejnými novoročenkami, vtipnými i méně vtipnými smskami, přejícími nám do nového roku jen to nejlepší, v poštovní schránce nacházíme nejedno PFko na rok 2011, případně nám přichází desítky novoročních emailů od známých kamarádů či firem. Vše je zkrátka způsobeno příchodem konce roku.

Nejen v České republice, ale i v ostatních zemích světa je Nový rok státním svátkem. To znamená, že první den v roce se většina z nás zdržuje v úzkém kruhu rodinném a tráví zde veškerý svůj čas.

Za zmínku ale také stojí takzvaný juliánský kalendář, podle kterého připadají oslavy nového roku na jiné dny, konkrétně tedy na 14. leden. Juliánský kalendář je používán pravoslavnou církví.

Závěrem bychom si Vám dovolili popřát do nového roku jen to nejlepší, ať je pro Vás rok 2011 minimálně tak úspěšný, jako rok předešlý a vyplní se Vám vše, co si jen přejete a hlavně, ať Vás neopouštějí síly a zdraví.

Autor: JK
Aktuální nabídka práce Mladá Boleslav a okolí
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků (OSVČ)
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Sponzorované odkazy
Komerční tipy!
Mohlo by Vás zajímat!
Reklama
Nabídka práce
Půjčky

© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby