Reklama
Last Minute zájezdy
Půjčky

Středa 28. února 2024, svátek má Lumír | Doporučit Boleslavan.cz Doporučit Boleslavan.cz | Přidat k oblíbeným | Boleslavan.cz na Facebooku | rss

Richard Pachman se představí ve Sboru českých bratří

Pondělí 22. listopadu 2010 Kultura

Dámy a pánové, dovolte nám, abychom Vás informovali o velice zajímavé akci, která se blíží směrem k našemu městu. Pro mnoho z Vás známý, pro jiné méně známý skladatel, zpěvák a malíř Richard Pachman se letos představí v Mladé Boleslavi v tradičním adventním programu obsahujícím skladby z jeho dvacetileté kariéry a z třiceti vydaných nosičů včetně vánočních písní pod názvem jeho posledního výběrového alba: Pachman.cz.

Foto: Epoka.cz - Program adventních koncertů

Spolu s R. Pachmanem vystoupí muzikálová zpěvačka a herečka Dita Vích Hořínková a houslista Vladimír Kirikov. Adventní koncert plný předvánoční pohody se uskuteční ve čtvrtek 16. 12. 2010 od 19 hodin ve Sboru českých bratří na Českobratrském náměstí.

Pakliže byste měli zájem o tento adventní koncert, nasáklý s předvánoční pohodou, předprodej, případně i rezervaci lze provést prostřednictvím Epoka s. r. o. na telefonním čísle 326 335 015 nebo na 603 806 959.

Kdo je Richard Pachman

Richard Pachman je hudebník, klávesista, zpěvák a skladatel a producent, který se stal nejznámějším představitelem relaxační a soudobé duchovní hudby v České republice. Od roku 1993 vydal 26 alb produkovaných společností R. P. Music, s. r. o., mezi jinými i CD Colours s Jaroslavem Svěceným, CD Praha a Romance s belgickým mistrem Francoisem Glorieuxem.

Dále pak duchovní alba Kouzlo a MISSA s Jaroslavem Svěceným, Martinou Kociánovou, Ditou Vích - Hořínkovou a dalšími. Koncertoval v USA, Izraeli, Německu, Rakousku, Luxemburku, Rusku, Řecku, pravidelně vystupuje v Belgii, v roce 2009 se uskutečnil jeho 105. koncert na pražské Křižíkově fontáně, pořádá každoroční vánoční turné po ČR i v zahraničí.

Autor hudby k filmům, muzikálům a divadelním představením

Richard Pachman je také autorem hudby k filmům, divadelním představením a muzikálům. Jeho významným počinem bylo scénické oratorium Mistr Jan Hus, které bylo předvedeno v rámci připomenutí 590. výročí upálení Mistra Jana Husa v roce 2005 a v roce 2010 vyšlo na DVD. Za televizní záznam oratoria obdržel Richard Pachman cenu Nadace Vize 97 Dagmar a Václava Havlových v rámci Mezinárodního festivalu Zlatá Praha 2006.

Jeho předposlední album MISSA bylo vyhlášeno jako nejvýznačnější počin na poli profesionálního umění v roce 2009 v Olomouckém kraji. Je autorem knih „Jak chutná bolest“ a „Jak chutná život“, pravidelně vystavuje své olejomalby v ČR a na Slovensku.

Pakliže jste do dnešního dne neslyšeli Richarda Pachmana hrát naživo, máte v tento moment jedinečnou příležitost. Již 16. prosince vystoupí od 19 hodin ve Sboru českých bratří na Českobratrském náměstí. Vřele Vám a celé Vaší rodině tento koncert, nasáklý s předvánoční pohodou doporučujeme.

Autor: JK
Aktuální nabídka práce Mladá Boleslav a okolí
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků (OSVČ)
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Sponzorované odkazy
Komerční tipy!
Mohlo by Vás zajímat!
Reklama
Nabídka práce
Půjčky

© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby