Reklama
Last Minute zájezdy
Půjčky

Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela | Doporučit Boleslavan.cz Doporučit Boleslavan.cz | Přidat k oblíbeným | Boleslavan.cz na Facebooku | rss

Mladoboleslavský voříšek 2011

Úterý 6. září 2011 Kultura

Agility Mladá Boleslav o. s. a statutární město Mladá Boleslav Vás srdečně zvou na netradiční psí výstavu, která se uskuteční již tuto sobotu 10. září 2011 na cvičišti Agility Mladá Boleslav o. s. na Krásné louce v Mladé Boleslavi. Na návštěvníky této výstavy čeká opravdu bohatý program, který je rozložený do celého dne. Výtěžek z celé akce bude věnován útulku pro psy.

Foto: Stock.xchng - Ilustrační foto

Podmínky účasti na psí výstavě

Každý závodník je povinen doložit platné povinné očkování, dále pak důsledně dodržovat čistotu a řád cvičiště. Volné pobíhání a venčení psů v areálu cvičiště není v zájmu bezpečnosti dovoleno, proto prosím akceptujte tyto podmínky. Nicméně, venčení je povoleno vedle cvičiště na Krásné Louce za železničním viaduktem.

Pořadatel výstavy neručí za škody způsobené psem, ani za případné škody způsobené některým z účastníků. Ze sobotní výstavy jsou vyloučeny feny ve vyšším stupni březosti a zároveň i psi s kosmetickým zákrokem na uších bez veterinárně uznané příčiny (kupírovaní).

Stejně tak i psi s průkazem původu. S sebou si určitě nezapomeňte vzít misku na vodu a misku na jídlo pro psa a deku k odpočinku. Pořadatelé také doporučují též úvazový kolík, případně petbox, nebo zastřešení proti slunci a dešti.

Program akce Mladoboleslavský voříšek 2011

13:00 – 13:30 prezence + veterinární přejímka
13:30 ukázka správného vystavování a předvedení psa
14:00 výstava + ukázky moderních psích sportů
17:00 vyhlášení Mladoboleslavského voříška

Přihlášky můžete zasílat na email mbvorisek@seznam.cz. Uzávěrka přihlášek je 6. září 2011. Startovné činí 150 Kč pro jednoho psa. 50 Kč za druhého psa a atd.

Soutěžní kategorie

Přesné rozdělení do soutěžních kategorií bude upraveno na základě došlých přihlášek.

Jak již bylo zmíněno v úvodu, celý výtěžek ze sobotní výstavy bude věnován útulku pro psy. Kromě toho na místě proběhne sbírka psích pelíšků, vodítek a také krmiva pro pejsky z útulku.

Autor: JK
Aktuální nabídka práce Mladá Boleslav a okolí
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků (OSVČ)
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Sponzorované odkazy
Komerční tipy!
Mohlo by Vás zajímat!
Reklama
Nabídka práce
Půjčky

© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby