Reklama
Last Minute zájezdy
Půjčky

Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela | Doporučit Boleslavan.cz Doporučit Boleslavan.cz | Přidat k oblíbeným | Boleslavan.cz na Facebooku | rss

Mission: impossible 4 možná i v Mladé Boleslavi

Čtvrtek 30. září 2010 Kultura

Až na základě serveru Film Industy Network bylo prokazatelně jasné, že se tvůrci filmu Mission: Impossible, včele s režisérem Bradem Birdem chystají do České republiky na prohlídku několika míst, která by mohla být použita v nově připravovaném díle výše zmíněného snímku. Server mimo jiné neopomněl připomenout, že spolu s režisérem a dalšími lidmi týmu přicestuje do České republiky i celosvětově známý herec Tom Cruise.

Foto: Boleslavan.cz - Vězeňská budova v Mladé Boleslavi

Režisér Brad Bird spolu s Tomem Cruisem navštívili především hlavní město Prahu, kde se také v hotelu Four seasons ubytovali. Tom Cruise jako spolu producent dalšího dílu Mission: Impossible se byl mimo jiná místa podívat také do jednoho ze studií barrandovských ateliérů.

Hollywoodská hvězda se také objevila i v našem městě. Ano, Tom Cruise opravdu navštívil město Mladou Boleslav, a to konkrétně historickou věznici v Jičínské ulici, která byla již kulisou filmu Kajínek.

Podle serveru Film Industry Network, který mapuje celý hollywoodský svět, bude čtvrtý díl snímku Mission: Impossible natáčen mimo Českou republiku také v Kanadě, konkrétně ve Vancouveru a v Dubaji.

Další díl známého filmu, ve kterém ztvárnil hlavní roli Tom Cruise, hrající tajného agenta, umožnil natáčení v České republice vládou schválený plán nabídek. Dle získaných informací by měl snímek filmaře přijít zhruba na 176 milionů korun. Pakliže vynaložené peníze doloží patřičným úřadům, náš stát jim vrátí až jednu pětinu investic zpátky. A právě pro tento důvod se k nám opět filmaři točí čelem a hledají zde nové možnosti a lokality k natáčení, tak jako tomu bylo v minulosti.

Samotní producenti se snaží konkrétní lokality držet prozatím v tajnosti, nicméně pár míst již tak trochu prosáklo na povrch, tak jako například mladoboleslavská historická věznice. Musíme zde ale zároveň podotknout, že se zatím jednalo pouze o čistě nezávaznou návštěvu hollywoodské hvězdy.

Kdo se ve čtvrtém dílu Mission: Impossible objeví

Kromě výše zmíněné hollywoodské hvězdy Toma Cruise by se měl ve snímku také objevit Jeremy Renner, kterého mohou někteří čtenáři znát ze snímku, Smrt čeká všude. Tento snímek získal mimo další ocenění také Oskara za nejlepší film. Vedle Toma by měla hlavní ženskou roli obsadit podle amerického serveru Paula Patton, známá z hororového snímku Zrcadla z roku 2008.

Předchozí snímek Mission: Impossible 3 vydělal podle BBC v roce 2006 ve světě kolem 395 milionů dolarů, což jsou zhruba 4 miliardy korun. I z tohoto důvodu se tvůrci snímku rozhodli pro další volné pokračování a mimo jiné i pro české prostředí, které nabízí ideální podmínky pro natáčení.

Ať už se bude snímek natáčet v Mladé Boleslavi či nikoliv, pro Českou republiku je jedině dobře, že se k nám opět vracejí světová filmařská esa a využívají naše podmínky k natáčení svých snímků. Však i díky tomu se otevírají nové pracovní možnosti pro mnoho Čechů.

Autor: JK
Aktuální nabídka práce Mladá Boleslav a okolí
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků (OSVČ)
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Sponzorované odkazy
Komerční tipy!
Mohlo by Vás zajímat!
Reklama
Nabídka práce
Půjčky

© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby