Reklama
Last Minute zájezdy
Půjčky

Středa 28. února 2024, svátek má Lumír | Doporučit Boleslavan.cz Doporučit Boleslavan.cz | Přidat k oblíbeným | Boleslavan.cz na Facebooku | rss

Léto přichází. Zhubněte do plavek!

Pátek 20. května 2011 Sport

Léto se nezadržitelně blíží a pro mnoho žen to znamená jediné. Jakým způsobem vyřešit co nejefektivněji svůj problém, zvaný nadváha. Jak efektivně zhubnout do plavek? Jste ženy schopny udělat takřka cokoliv, jen proto, aby Vaše tělo vypadalo krásně jako kdysi? Někteří lidé jsou ochotni podstoupit opravdu drastická řešení, která se ale zpravidla jeví jako ta krátkodobá, tudíž méně efektivní. Nic pro nás. A proto, pokud to s dietou a hubnutím myslíte zcela vážně, následující odstavce jsou určeny především Vám.

Foto: Stock.xchng - Ilustrační foto

Skvělé křivky, dieta, hubnutí, ale také přejídání nebo obezita. Toto je jen nepatrný výčet slov, která jsou pro mnoho žen velice tíživá. Každé jaro a léto stojí desítky žen před zrcadlem a prohlížejí svá těla. Některá nacházejí více, jiná zase méně nadbytečných kil a tuků, které zcela zaručeně na těchto tělech minulý rok nebyla. Zkrátka, toto trauma se opakuje stále dokola, a to dohromady i se stejnými depresemi.

Jaké kroky je zapotřebí učinit, abychom dosáhli štíhlé linie

Ženy velice často zapomínají, jaká rizika podstupují při drastických dietách. Bez ohledu na to, že se jedná o krátkodobé řešení. Lidské tělo dokáže vždy velice chytře na jakékoliv změny ve vztahu k přísunu potravin reagovat.

Jakým způsobem tedy postupovat a tím tento problém odstranit? První kroky, spojené s hubnutím a zdravou životosprávou by měly vést k odbornému poradci, který dokáže poradit, vytvořit zdravý jídelníček, podporující životosprávu dotyčné ženy či muže, dále může doporučit různé způsoby, pomocí kterých lze provozovat aerobní cvičení. Díky této návštěvě bude dotyčná žena nebo muž postaven na křižovatku, na které se musí rozhodnout pro cestu obezity a nadváhy nebo cestu zdravé životosprávy a štíhlé linie.

V kombinaci s pohybem je zdravá životospráva to nejrozumnější řešení, které můžeme všichni, kdo chceme se svojí postavou něco dělat, zvolit. Další rok, ve stejný moment jako tento rok se pak můžeme postavit před zrcadlo a podívat se na sebe. V daný okamžik velice rychle poznáme, zda-li jsme na pomyslné křižovatce odbočili správně, či nikoliv.

Jak účinně hubnout

V podstatě lze říci, že efektivně hubnout můžeme pomocí několika účinných kroků. Jedním z nejdůležitějších je omezení nadměrného příjmu energeticky vydatné stravy. Pochopitelně, že musí být dodržován i pravidelný pohyb. V neposlední řadě je to samotná motivace, něco se svým tělem a životosprávou dělat.

Nezapomínejte na pitný režim, který je nedílnou součástí hubnutí. Doporučujeme Vám také omezit příjem alkoholických nápojů, především pak piva. Pochopitelně, že také neopomínejte vitamíny a minerály, které Vaše tělo pravidelně potřebuje.

Efektivní způsob jak hubnout do plavek

Současná doba je oddaná aerobnímu cvičení, spinningu, běhání, plavání, jízdě na kole, ale také i netradičnímu aerobnímu tanci, zvanému Zumba. Určitě jste o této možnosti také slyšeli a možná jste ji již vyzkoušeli. Zumba je v poslední době velice oblíbená a upřímně se není čemu divit. Jedná se o velice efektivní způsob cvičení, během kterého dochází k prolnutí mnoha elementů, jako je pozitivní energie nebo pohyb těla.

Co je to Zumba

Jak jsme Vás již v jednom z našich článků informovali, Zumba je forma cvičebního stylu, který se objevil před mnoha lety v jižní Americe. Je to kombinace různých latinskoamerických rytmů a aerobního cvičení.

Ti, kteří pravidelně navštěvují tyto hodiny, cvičí nejen své tělo a boky, ale především svoji osobnost. Vřele Vám Zumbu doporučujeme. Uvidíte, že se po určitém čase projeví změna i na Vašem těle.

Autor: JK
Aktuální nabídka práce Mladá Boleslav a okolí
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků (OSVČ)
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Sponzorované odkazy
Komerční tipy!
Mohlo by Vás zajímat!
Reklama
Nabídka práce
Půjčky

© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby