Reklama
Last Minute zájezdy
Půjčky

Úterý 26. září 2023, svátek má Andrea | Doporučit Boleslavan.cz Doporučit Boleslavan.cz | Přidat k oblíbeným | Boleslavan.cz na Facebooku | rss

Jak trávit volný čas v Mladé Boleslavi

Pondělí 10. května 2010 Turistika

Každý z nás si čas od času položí otázku, kde a jak bude trávit svůj volný čas. V našem městě je poměrně dost možností na výběr, stačí si jen pečlivě vybrat to správné a pro danou příležitost vhodné řešení. Mladá Boleslav toho nabízí opravdu hodně. Chcete-li si zasportovovat, máte jedinečnou možnost zahrát si tenis, squash, bowling, florbal, fotbal, basketbal, zajezdit si na kolečkových bruslích nebo i na kole.

Foto: Stock.xchng - Ilustrační foto

Naopak, chcete-li strávit svůj volný čas se svojí přítelkyní ve společnosti, v Mladé Boleslavi bylo nedávno otevřeno obchodní centrum s multikinem a několika dalšími kavárnami a restauracemi. Za zmínku také rozhodně stojí místní divadlo, ve kterém vystupují pravidelně známí herci z celé České republiky. V letní sezóně se zde konají různé hudební festivaly a koncerty pod otevřeným nebem. Záleží jen na Vás, jakým způsobem se rozhodnete trávit volný čas v našem regionu.

Pokud byste chtěli trávit svůj volný čas tak, že si půjdete se svojí přítelkyní nebo kamarádem zahrát tenis, v Mladé Boleslavi máte hned několik zajímavých možností na výběr. Tenis si můžete zahrát na kurtech, obklopených krásnou zelení, při špatném počasí lze zavítat do nafukovací haly, popřípadě si zahrát na kobercích v hale zděné. Vzhledem k tomu, že je tenis v Mladé Boleslavi poměrně rozšířeným a oblíbeným sportem, své místo si zde rozhodně najdete.

Sporty, které jsme již zmínili výše, mají v našem městě také své poměrně slušné zázemí. Především squash je sportem velice oblíbeným. Lze jej hrát 365 dní v roce bez ohledu na to, jaké je venku momentálně počasí.

Vzhledem k tomu, v jaké lokalitě se město Mladá Boleslav nachází, je velice vhodnou volbou cykloturistika. Pro trávení volného času je výlet na kolech po okolí skvělým zpestřením života. Z Mladé Boleslavi je to jen nepatrný kousek do Českého ráje, kde je možné na kole navštívit desítky krásných míst, plných historie, památek a překrásných, dech beroucích přírodních scenérií.

Pokud jste milovníky cykloturistiky, vřele Vám výlet na kolech doporučujeme. Navíc, spojíte-li svůj výlet se zastávkou v jedné z mnoha příjemných restaurací či hospůdek, rozhodně nebudete svojí volbou zklamáni.

Volný čas lze také trávit ve společnosti. Mladá Boleslav nabízí hned několik zajímavých variant. Vedle nově postaveného multikina se místním obyvatelům nabízí divadlo, které pravidelně uvádí ve svém nepřeberném programu jednu divadelní hru za druhou. Pokud rádi trávíte večery ve společnosti, obklopeni uměním a kulturou, tato volba je přesně tím, co jste hledali.

Romantické a velice příjemné jsou procházky po Štěpánce, místním parku na okraji města, který v sobě ukrývá klidná a velice romantická zákoutí, vhodná na nedělní odpolední procházky nejen pro starší, ale i pro mladé zamilované páry. Přírodní scenérie, obklopující stezky v tomto parku je opravdu skvostná a zaslouží si Vaši pozornost. Společnost Vám zde budou také dělat mnohdy až nebojácné veverky.

Mladá Boleslav nabízí starším i mladým lidem neméně zajímavý noční život. Pro ty z Vás, kteří máte rádi noční radovánky, jsou otevřeny v blízkém okolí noční kluby a bary, nabízející občerstvení v podobě alkoholických i nealkoholických nápojů za doprovodu živé kapely, popřípadě Dj.

Výběr je v našem městě poměrně pestrý a záleží jen a jen na Vás, co si vyberete. Mladší generace budou zcela určitě inklinovat k nočním podnikům, multikinu, festivalům, popřípadě výletům po okolí a různým sportovním aktivitám. Starší generace dají pravděpodobně přednost kulturním hodnotám města. Podívají se po místních památkách, navštíví divadlo a poté si zajdou na skleničku dobrého vína, či ochutnají nějakou specialitu v místní restauraci.

Jsme přesvědčeni o tom, že volný čas v Mladé Boleslavi a přilehlém okolí lze prožít naplno a mnoha různými způsoby, které Vám nikdy nezevšední. Záleží opravdu jen na Vás, jakým způsobem budete svůj volný čas řešit. Přejeme Vám, abyste svůj volný čas strávili vždy v tom nejkrásnějším možném duchu a odnášeli si pokaždé jen ty nejpříjemnější zážitky a vzpomínky.

Autor: JK
Aktuální nabídka práce Mladá Boleslav a okolí
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků (OSVČ)
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Sponzorované odkazy
Komerční tipy!
Mohlo by Vás zajímat!
Reklama
Nabídka práce
Půjčky

© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby