Reklama
Last Minute zájezdy
Půjčky

Neděle 14. dubna 2024, svátek má Vincenc | Doporučit Boleslavan.cz Doporučit Boleslavan.cz | Přidat k oblíbeným | Boleslavan.cz na Facebooku | rss

Grafická soutěž o nové logo Rally Bohemia 2010

Čtvrtek 6. května 2010 Sport

Pokud si myslíte, že máte grafické cítění, popřípadě chcete zkusit něco netradičního, co jste ještě ve svém životě nezkusili, máte jedinečnou příležitost objevit v sobě skrytý grafický talent. A nejedná se zde o nic neznámého, Vaše práce se může stát součástí jedné soutěže, známé až za hranicemi naší země, soutěže nesoucí název Rally Bohemia.

Foto: www.rallybohemia.cz - Logo

Ve středu 5. května byla vyhlášena oficiální grafická divácká soutěž na téma "Divácké logo Bohemky". Tuto soutěž vyhlásil pořadatel Rally Bohemia 2010. Soutěž byla vyhlášena hned ve dvou kategoriích: Volná a Motiv.

V prvním případě, tedy v kategorii "Volná" jsou pravidla prakticky neomezená a nijak konkrétně nespecifikovaná. Opravdu záleží jen na fantazii a kreativitě dotyčného tvůrce návrhu. Pochopitelně by měl návrh alespoň z části korespondovat s námětem, tedy s automobilovým sportem.

V druhém případě, v kategorii "Motiv" již určité hranice stanoveny jsou. Především to jsou základní prvky, které jsou již v tuto chvíli použity na stávajícím logu. Pokud se budete chtít pokusit vytvořit logo v kategorii "Motiv", doporučujeme Vám navštívit stránky Rally Bohemia, kde v sekci diváci/grafická soutěž naleznete v několika formátech základy loga, pochopitelně ke stažení.

V kategorii "Motiv" se vlastní kreativita může promítnout pouze mezi číselnými letopočty, a to v místech, kde se nachází státní vlajka. Zkrátka, tvůrce loga musí dbát na to, aby celkový vzhled loga nevybočil z již známého a používaného loga Rally Bohemia.

Pokud zcela vážně uvažujete o tom, že byste se zapojili do této netradiční kreativní soutěže, Vaše soutěžní návrhy můžete zasílat od 10. května do středy 30. června 2010. Toto datum bylo stanoveno jako uzávěrka veřejné soutěže o logo Rally Bohemia.

Následně pak budou výsledky vyhlášeny prostřednictvím již zmíněných stránek Rally Bohemia, a to dne 1. července 2010. Výherce pak obdrží svoji vítěznou cenu přímo na cílové rampě Rally Bohemia 2010, a to v neděli 4. července 2010.

Odborná porota vybere vítěze v každé kategorii, ten pak obdrží velkou sadu reklamních předmětů Rally Bohemia. Zúčastnění kreativci, kteří obsadí druhá a třetí místa v pořadí, získají malé sady reklamních předmětů Rally Bohemia.

A to není vše, pokud se pořádající společnost Autoklub Bohemia Sport v AČR jedno z vítězných log oblíbí natolik, že jej bude chtít používat pro své marketingové účely, čeká na autora loga finanční odměna o částce 2 000 Kč. Navíc s dotyčným autorem bude uzavřena licenční smlouva o díle.

Pro všechny, kteří by se chtěli zúčastnit této soutěže, byly připraveny základní pravidla, a ty bude nutné pro regulérnost celé této akce dodržet.

V první řadě je zde nutné zmínit, že této soutěže se může zúčastnit opravdu každý, bez rozdílu věku. Autor loga může využít jakékoliv dostupné technologie či postupu při vytváření loga. To znamená, že logo může být vytvořeno jakoukoliv 2D technikou. Mezi nejvíce používané techniky se řadí kresba, malba, různé koláže, využití fotografií, popřípadě i profesionální grafika za využití různých vektorových programů. Velikost loga je stanovena na maximální velikost A4. Jak již bylo zmíněno na samotném začátku tohoto článku, soutěž byla vypsána ve dvou kategoriích, a to v kategorii "Volná" a v kategorii "Motiv".

Vámi vytvořené logo můžete zasílat buďto běžnou poštou na adresu:

Autoklub Bohemia Sport v AČR
Sosnová 200
Česká Lípa 470 01

Na obálku připište heslo "Divácké logo Bohemky", včetně kategorie.

Dále pak své dílo můžete zasílat na emailovou adresu ve formátu pdf (A4) v maximálním rozlišení 300 dpi. Logo je také možné zaslat ve formátu jpg, a to v maximální velikosti 2480x3508, taktéž při 300 dpi. Logo zasílejte na adresu organization@rallybohemia.cz, do předmětu emailu prosím uveďte "DIVÁCKÉ LOGO BOHEMKY", včetně kategorie.

Nezapomeňte také uvést celé své jméno, věk, email, telefonní kontakt a Váš věk. Důležité je také vědět, že odesláním svého loga do soutěže vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vaše logo zůstane po skončení této soutěže v majetku společnosti Autoklub Bohemia Sport v AČR.

Pokud zcela vážně přemýšlíte o tom, že byste se Vy nebo někdo z Vašich blízkých této soutěže zúčastnili, popřejeme Vám hodně štěstí a kreativních myšlenek, díky kterým se postavíte v cíli na rampu třeba právě Vy.

Autor: JK
Aktuální nabídka práce Mladá Boleslav a okolí
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků (OSVČ)
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Sponzorované odkazy
Komerční tipy!
Mohlo by Vás zajímat!
Reklama
Nabídka práce
Půjčky

© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby