Reklama
Last Minute zájezdy
Půjčky

Středa 28. února 2024, svátek má Lumír | Doporučit Boleslavan.cz Doporučit Boleslavan.cz | Přidat k oblíbeným | Boleslavan.cz na Facebooku | rss

Dětský den na letišti 21. 6.

Úterý 6. května 2014 Kultura

Mateřská škola Na kopečku a Baby club Lachtánek připravují pro rodiny a děti všech věkových kategorií již 4.ročník charitativního "SPORTOVNÍHO DNE PRO DĚTI", na pomoc dětskému oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi. Sportovní den se uskuteční v sobotu 21.6.2014 od 11,00 do 18,00 hodin v areálu mladoboleslavského letiště. Generálním patronem akce je Porsche ČR a záštitu nad sportovním dnem převzalo i město Mladá Boleslav. Přes připravený nabitý program pro děti i dospělé je vstupné dobrovolné.

Foto: Veronika Slabihoudková - Dětský den

Během celého dne budou pro děti připraveny sportovní disciplíny, naučný stánek jazykové školy Hampson, kdy každý návštevník získá cenu od této školy.

Navíc si budou moci děti vyzkoušet i moderní sportovní pětiboj "S LACHTÁNKEM NA KOPEČKU" se sportovci - reprezentanty ČR, kteří budou na děti dohlížet při samotném závodu.

Během celého dne bude připraven pestrý doprovodný program: skákací hrady, horolezecká nafukovací stěna, prohlídka historických letadel, policejního vozu, konzole hry Playstation, školka vaření, malování na obličej, autíčka na dálková ovládání, vystoupení tanečních dětských skupin i služby kadeřnického salónu, balónková dílna i doprovodný animační program pro děti i dospělé, disco show.

Součástí akce bude i módní přehlídka s Gabrielou Dvořákovou, Barborou Navrátilovou a Milanem Nevosadem. Akci bude moderovat Filip Šubr.

Pro návštevníky bude zajištěna i bezplatná autobusová doprava na letiště i zpět.

PRO DĚTI BUDE PO CELÝ DEN ZAJIŠTĚN PITNÝ REŽIM.

HARMONOGRAM AKCE:

11,15 - 11,30 slavnostní zahájení a zapálení olympijského ohně

11,30 - 12,15 rozhovory se sportovci , významnými osobnostmi , představení sponzorů akce

12,30 - 14,00 vystoupení dětských skupin z MB (Capoiera, Ekrtová, mažoretky )

14,00 - 14,30 módní přehlídka s Gabrielou Dvořákovou, Barborou Navrátilovou a Milanem Nevosadem mužem roku 2012

14,30 - 16,45 Školka vaření pro děti

16,45 – 17,00 Losování tomboly předání cen od sponzorů

17,00 - 17,15 Slavnostní předání šeku zástupcům dětského oddělení Klaudiánovy nemocnice z Mladé Boleslavi a uhašení olympiiského ohně Překvapení od parašutistů Ml.Boleslav

17,15 - 18,00 DISCO SHOW pro děti

Všichni zúčastnění i organizátoři se do celé akce zapojí bez nároku na honorář.

Celé dobrovolné vstupné i sponzorské dary budou věnovány dětskému oddělení Klaudiánovy nemocnice, stejně jako výtěžek z tombolenek. Ty bude možné zakoupit za 30 korun, za symbolický regulační poplatek, jaký se platívá u lékaře.

Na všechny rodiče s dětmi se za organizátorský tým těší Veronika Slabihoudková a Dana Zábranská.

Autor: Veronika Slabihoudková
Aktuální nabídka práce Mladá Boleslav a okolí
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků (OSVČ)
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Sponzorované odkazy
Komerční tipy!
Mohlo by Vás zajímat!
Reklama
Nabídka práce
Půjčky

© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby