Reklama
Last Minute zájezdy
Půjčky

Středa 28. února 2024, svátek má Lumír | Doporučit Boleslavan.cz Doporučit Boleslavan.cz | Přidat k oblíbeným | Boleslavan.cz na Facebooku | rss

Čarodějnický rej bude 30. dubna opět na Krásné louce

Úterý 29. dubna 2014

Oblíbený Čarodějnický rej se bude konat tradičně 30. dubna na Krásné louce. Akci pořádá magistrát a Kultura města Mladá Boleslav s dalšími městskými organizacemi od 18 hodin.

Moderátor Filip Šubr přivítá všechny přítomné čarodějky a čaroděje a pozve na pódium tu nejslavnější českou čarodějnici Saxanu v podání zpěvačky Petry Černocké. Ta má pro děti kromě písniček a povídání připraveny i soutěže o ceny. Večer bude dále pokračovat dětskou diskotékou Jiřího Štěpo Štěpánka a kouzelníka Bidla.

Čarodějnický rej bude 30. dubna opět na Krásné louce

Pondělí 27. dubna 2015

Město Mladá Boleslav a Kultura města Mladá Boleslav ve spolupráci s dalšími městskými společnostmi připravují opět Čarodějnický rej, který se bude konat tradičně na Krásné louce 30. dubna. Tato akce začne v 17.30 hodin slavnostním lampiónovým průvodem čarodějů a čarodějnic z parčíku nad parkovacím domem na Staroměstském náměstí.

Průvod dojde na Krásnou louku, kde návštěvníky bude čekat vystoupení čarodějnice Komety v podání Jany Rychterové, přehlídka účastníků soutěže Boleslavsko hledá talent, vyhlášení nejhezčí čarodějnické masky a koncert Luboše Odháněla.

Čarodějnický rej bude 30. dubna opět na Krásné louce

Středa 26. dubna 2017

Každoroční akce Čarodějnický rej se bude opět konat 30. dubna na Krásné louce. Celá akce, včetně kulturního programu začíná již v 15:00 hodin. O hodinu později vyrazí od Domu kultury na Krásnou louku lampionový průvod, oheň samotný se zapálí v 20:00 hodin.

Čarodějnické autobusy, parkování a následně i vstup jsou zdarma. Rodiče s dětmi se mohou těšit na různé atrakce a soutěže pro své děti. Dále zde budou stánky s občerstvením a další zajímavosti.

Aktuální nabídka práce Mladá Boleslav a okolí
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků (OSVČ)
Katalog firem, živnostníků a řemeslníků v regionu
Sponzorované odkazy
Komerční tipy!
Mohlo by Vás zajímat!
Reklama
Nabídka práce
Půjčky

© 2010 - 2019 Boleslavan.cz portál pro okres Mladá Boleslav | Zásady ochrany osobních údajů | Reklama a inzerce | Půjčka bez doložení příjmů | Exekuční dražby